Recepcjonistka Zakopane 2019-06-30
Małopolskie, Zakopane
Telefon: 604950000
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistka

Zadania:

- dokonywanie niezbędnych czynności i formalności w celu zagwarantowania prawidłowego przebiegu pobytu gościa w hotelu

- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych

- meldowanie i wymeldowywanie gości

- naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

- dbałość o pozytywny wizerunek hotelu i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- doświadczenie na stanowisku recepcjonistki min 1 rok

- wysoka kultura osobista

- otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- silna motywacja, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy

- znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

- pracę w prestiżowym miejscu

- możliwość zdobycia cennego
Ocena: 6
Wyświetleń: 136 Dodał(a): 12345
Komentarze

Ogłoszenie

Szczegóły ogłoszenia