Przedstawiciel handlowy marki IQOS 2020-02-28
Małopolskie, Zakopane i okolice
Telefon: 887 220 621
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży marki IQOS na terenie Zakopanego lub Nowego Targu. Lokalizacja do wyboru.
Praca dla osoby o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych, otwartej na nawiązywanie kontaktów, lubiącej pracę z ludźmi.

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat z Adecco Consulting Sp. z o.o.
-wynagrodzenie podstawowe od 3700 zł brutto
-dodatkowa premia za wyniki
-samochód służbowy- praca w terenie/ mobilna
-możliwość samodzielnego ustalania grafiku pracy
-bezpłatne szkolenie wdrożeniowe

Zadania na stanowisku:
-poszukiwanie nowych konsumentów wśród pełnoletnich osób palących
-realizacja założonych celów sprzedażowych, sprzedaż B2C
-stały kontakt z Klientami

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B
-doświadczenie w sprzedaży
-otwartość i komunikatywność

CV oraz pytania do oferty można przesyłać na adres: patrycja.szaflarska@adecco.com
T
Ocena: 0
Wyświetleń: 675 Dodał(a): patrycja.szaflarska
Komentarze

Ogłoszenie

Szczegóły ogłoszenia