Barman/Barmanka w górskim Hotelu z zakwaterowaniem-premia 2022-08-12
Małopolskie, Białka Tatrzańska
Telefon: 517 229 996

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej zatrudni Barmana/Barmankę.

Lubisz pracować w miejscu, w którym dużo się dzieje? Idealnie się składa! Hotel Bania Thermal & Ski jest takim miejscem. Mamy cztery bary: lobby, klubowy, restauracyjny oraz kawiarnię na szczycie! Co jeszcze? Przede wszystkim zgrany zespół oraz możliwości rozwoju! Dołącz do naszego zespołu!

To oferujemy:

  • umowę o pracę na sezon lub na stałe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, system zniżek pracowniczych na noclegi w obiektach partnerskich, vouchery),
  • zakwaterowanie i wyżywienie na preferencyjnych warunkach,
  • sezonowo darmowe wejściówki na termę i narty.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Gości zgodnie z przyjętym standardem i według zasad sztuki barmańskiej,
  • przygotowanie miejsca pracy zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • znajomość karty dań i napoi,
  • rejestrację transakcji sprzedaży, rozliczanie się z dziennego utargu oraz sporządzenie raportu dobowego.

Nasze wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku barman/barmanka,
  • podstawowa znajomość asortymentu barowego,
  • znajomość alkoholi,
  • pozytywne nastawienie oraz chęci do pracy,
  • podstawowa znajomość j. angielskiego,
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole? Wyślij nam swoje CV.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie, 517 229 966.

Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacji jest wysłanie CV na rekrutacja@bania.pl wraz z następującą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Ocena: 0
Wyświetleń: 1073 Dodał(a): Hotel Bania