Kucharz, kucharka, pomoc kuchenna 2021-03-07
Śląskie, Karpacz
Telefon: 512 522 453

Pałac Margot SPA **** w Karpaczu zatrudni Kucharza lub Kucharkę i pomoc kuchenną

Opis stanowiska pracy (odpowiednio do rodzaju stanowiska):

- przygotowanie dań zgodnie z recepturami i instrukcjami,

- zapewnienie wysokiej jakości serwowanych dań,

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,

- dbanie o wskaźniki ilościowe i jakościowe,

- przestrzeganie zasad HACCP i BHP.

Od kandydatów oczekujemy (odpowiednio do rodzaju stanowiska):

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Znajomości kuchni polskiej ciepłej i zimnej,

- Umiejętności pracy w zespole,

- Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,

- Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się Hotelu,

- umowę o pracę na pełny etat,

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- miłą atmosferę pracy

Ocena: 0
Wyświetleń: 2168 Dodał(a): dde432432sffa