Steward /Pracowik porządkowy w hotelowej kuchni Crystal MR Wisła 2021-03-07
Karpacz
Telefon: 608 018 925

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi ?Więcej niż hotele?, dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku. Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Crystal Mountain Resort 5* to nasza nowa inwestycja w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji m.in. 491 pokoi, bogato wyposażone SPA, Aquapark oraz centrum biznesowe o pow. 900 mkw. Otwarcie obiektu planowane jest na 19 lutego 2021.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Steward / Pracownik porządkowy w hotelowej kuchni

Miejsce pracy: Wisła

Jakie będą Twoje obowiązki?

?     Zapewnienie prawidłowego przygotowania naczyń do pracy działu zaplecza hotelu

?     Zapewnienie czyst

Ocena: 0
Wyświetleń: 2314 Dodał(a): ewrewrrew