Kucharz, kucharka - praca w górach w schronisku górskim z zakwaterowaniem 2021-07-14
Śląskie, Wisła
E-mail: schronisko@przyslop.pl Telefon: 604480160

PRACA w GÓRACH - Praca w Schronisku Przysłop pod Baranią Górą - Praca w Beskidach - Praca Beskid Śląski

NA WSTĘPIE O NAS:

Nie jesteśmy klasycznym schroniskiem górskim nastawionym jedynie na turystę ze szlaku, schabowego i bigos :). Jest to obiekt po generalnym remoncie, odnowiony, estetyczny, prowadzony z górską duszą i podróżniczą pasją. Realizujemy obozy rodzinne, warsztaty leśne, szkolenia sportowe (w tym jogowe, triatlonowe, kolarskie, biegowe). Organizujemy biegi górskie, rajdy rowerowe, slajdowiska, festiwale (zarówno sportowe, podróżnicze jak i kulinarne), pobyty ?Mountain School and Office? i wiele, wiele innych ciekawych wydarzeń i inicjatyw.

Jeśli chcesz poczytać trochę o schronisku, zobaczyć jakie miejsce Tworzymy, jakie pomysły ostatnio realizowaliśmy zapraszamy na:

- nasz profil fb: facebook.com/przyslop

- stronę: przyslop.pl

A TERAZ DO BRZEGU CZYLI O PRACY :)

STANOWISKO: szef kuchni, kucharz, kucharka

OKRES I TRYB PRACY:

Poszukujemy osób/osoby:

- na stałe: praca od zaraz (zarówno w formie dorywczej 2-3 dni w tygodniu lub pełne ok. 5 dni w tygodniu),

- do pracy dorywczej na weekendy, ewentualnie weekendy przedłużone o piątek lub poniedziałek.

OPIS STANOWISKA:

Przygotowywanie potraw zarówno na potrzeby szybkiej bieżącej obsługi turystów ?ze szlaku? (czyli posilających się w schronisku podczas wędrówki), jak i turystów nocujących w schronisku, w tym również grup o specjalnych wymogach kulinarnych (np. joga, obozy sportowe, obozy dla dzieci, pobyty rodzinne, a więc również gotowanie wege, wegańskie, wysokowęglowodanowe, dietetyczne i inne).

ZAPEWNIAMY:

- wynagrodzenie finansowe + umowa,

- zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem (choć zakwaterowanie w schronisku nie jest konieczne w przypadku zamieszkiwania w pobliżu),

- pozwolenie na wjazd dla osób posiadających samochód,

- wsparcie w dojeździe do pracy z Koniakowa lub Stecówki,

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

- górski team z pasją,

- w wolnym czasie możliwość łączenia pracy z górskimi zainteresowaniami,

- naukę, niezapomniane doświadczenia, wieczną cześć i chwałę :)

WAŻNE: gwarancja pracy niezależnie od obostrzeń COVID (schronisko musi funkcjonować i służyć turystom niezależnie do tego co się dzieje, jedyny wyjątek to zakaz przemieszczania się).

WYMAGANIA:

- umiejętności oraz doświadczenie w zakresie pracy w gastronomii (choć jesteśmy w stanie przyjąć również osobę, która jeszcze się uczy i dopiero zaczyna zbierać doświadczenie w tym fachu),

- mile widziana również umiejętność przygotowywania dań typu wegetariańskiego/fit,

- umiejętność współpracy w zespole,

- dynamika i szybkość w działaniu,

- zaangażowanie, entuzjazm,

- gotowość do pracy w weekendy,

- aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie posiadasz, konieczne będzie jej wyrobienie),

- w przypadku mężczyzn mile widziane prawo jazdy.

UMOWA:

- dla osób na dłuższy okres czasu: okres próbny ? umowa zlecenie, po okresie próbnym - umowa o pracę,

Możliwe również inne formy współpracy jak np. faktura VAT.

WYNAGRODZENIE:

- ustalane indywidualnie i uzależnione od:

formy współpracy (czyli jest to praca na stałe czy tylko na sezon, w większym wymiarze godzin miesięcznie czy tylko dorywczo),

doświadczenia i umiejętności (a w związku z tym realizowanych obowiązków oraz zakresu odpowiedzialności),

zaangażowania w pracę,

tego czy chcesz zamieszkać w schronisku czy nie.

- oprócz wynagrodzenie osobom zainteresowanym zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie w dniach pracy.

Zależy nam na osobach umiejących działać sprawnie w naszych realiach (natężenie ruchu turystycznego w weekendy bywa spore). Stawka jest negocjowalna i jeśli ktoś dobrze sobie radzi z obowiązkami to ustalamy stawkę zgodną z oczekiwaniami pracownika.

ZGŁOSZENIA:

Zainteresowanych prosimy o wysłanie na adres mailowy schroniska schronisko(at)przyslop.pl

- CV wraz ze zdjęciem,

- krótkiego listu motywacyjnego: dlaczego zainteresowała Cię praca w górach,

- informacji na jakie stanowisko aplikujesz oraz jaką formą współpracy jesteś zainteresowany/a (na jak długo, w jakim zakresie itp.).

Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Ocena: 0
Wyświetleń: 2507 Dodał(a): skiagus